Blog

Modern Yemek Odası; Evinizin Havasını Baştan Yaratın

Kültürümüzde misafir ağırlamak bizim için en anlamlı etkinliklerden biridir. Salonlarımız ise bizi yansıtmanın yanında misafirlerimizi de ağırladığımız özel mekânlardır. Salonunuzda gününüzün en keyifli vakitlerini geçireceğiniz bir modern yemek odası kurmak isteyebilirsiniz.

Burası aynı zamanda çevrenizi de akşam yemeklerinde misafir ettiğiniz yer olacaktır. Hem kendiniz hem de misafirleriniz için en doğru mobilyaları seçmek dekorasyon açısından oldukça önemlidir. Kullanacağınız yemek odası takımı ile evinizin havasını değiştirmek sizin elinizde olacaktır. Bu yazımızda sizler için çeşitli yemek odası takımı önerilerinde bulunacağız. Yazımızda hem konforu hem de modernliği yakalayacaksınız. Alacağınız modern yemek odası takımı ile evinizin havasını değiştirecek, baştan yaratacaksınız.

Modern Dekorasyon Önerileriyle Evinizi Baştan Yaratın

Yemek odası takımı kullanmak için öncelikle iyi bir araştırma yapmak gerekir. Bunun için yeni dekorasyon önerileri mutlaka değerlendirilmelidir. Günümüzde salon takımları ile yemek odası takımları bir arada kullanılması tercih ediliyor. Bu şekilde kullanımın avantajları olsa da zaman zaman dekorasyon sorunları da oluşabiliyor. Bu yüzden yemek odası takımı oluşturulurken doğru öneriler alınmalıdır.

  • Öncelikle eğer yemek odanızı salonunuza kuracaksanız ölçülerinizi önceden hesaplamalısınız. Salonunuzun metrekaresinin bu duruma uygun olduğundan emin olmalısınız. Eğer salonunuz ancak koltuk takımınızı sığdırabilecek boyutta ise yemek odasını ayrı bir odaya kurmayı tercih etmelisiniz. Bu şekilde modern yemek odası dekorasyonu elde edebilirsiniz.

 

  • Mobilyalarınız birbirini boğmamalı, eşya kalabalığından kaçınmalısınız. Evinizin odalarının mümkün olduğunca eşya kalabalığından uzak olması her zaman sade ve şık bir dekorasyona sahip olmanızı sağlar. Eğer salonunuz yemek odası takımını alamıyorsa ufak dokunuşlarla alanı genişletmeye çalışabilirsiniz. Yemek odası takımınızı ince ve modern çizgilere sahip mobilyalardan yana tercih edebilirsiniz. Evinizin havasını da bu şekilde değiştirebilir, inceliği şıklığını salonunuza taşıyabilirsiniz.

 

  • Modern yemek odası mobilyalarınızın salona nasıl yerleştirildiği de çok önemlidir. Salonunuzun geometrik yapısına uygun yemek odası takımını seçmelisiniz. Yemek odası takımını salonunuza doğru yerleştirmeniz ile de dekorasyonda şıklığı yakalayacaksınız.

 

  • Salonunuzdaki mobilyalar birbirine uyumlu olmalı. Aldığınız takımların ve aksesuarların sizi yansıtması çok önemli. Bunun yanında tarzları da birbirleri ile çatışmamalı. Örneğin koltuk takımında klasik bir model tercih ettiyseniz yemek odası takımında spor bir model birbirleri ile uyuşmayacaktır…

İnfinity Yemek Odaları İle Doğallığın İnce Zevkini Evinize Taşıyın

Doğal olanın ince zevki ve modernliğini evinize taşıyarak evinizin havasını değiştirin. Çağdaş çizgileri içinde barındıran İnfinity yemek odaları ince ve doğal yapıları ile her zevke hitap ediyor. Doğallığı ile modayı yakalayan modern yemek odası takımını incelemelisiniz.

Hiçbir zaman modernliğini kaybetmeyecek koleksiyonun 2 renk seçeneği mevcut. İlk seçeneğimiz ceviz rengi. Cevizin muhteşem uyumu ile evinize doğadan esintiler katabilirsiniz. İnfinity Ceviz yemek odası takımı ile evinizin havasını değiştirip salonunuzun tarzını bambaşka boyutlara taşıyın.

İkinci renk seçeneği ise ekru. Beyazın en güzel tonu olan ekru ile sadeliği ve modada her daim şıklığı yaşayabilirsiniz. Salonunuza ferahlık ve sadelik katarak da modada çağın ilerisini yakalamanız mümkün. Ekru renk mobilyada her ortama uyumu ile en çok tercih edilenler arasındadır. Siz de salonunuza uygulayacağınız küçük dokunuşlarla ve tamamlayıcı aksesuarlarla ekru rengin şıklığını birleştirebilirsiniz.

Bu sayede evinizin dekorasyonuna da farklı bir hava katmış olursunuz. İnfinity Ceviz Koleksiyonu ile hangi rengi seçerseniz seçin yemek odanız için her açıdan doğru seçim olacaktır. Kalitesi ve uzun süreli modaya uyumu ile de cebiniz için tasarrufu yakalayacaksınız.

Klasik ve Modern Şıklık: Diamond ve Juliet Yemek Odası

Yeniçağımızın modasını arıyorsanız doğru adrestesiniz. Diamond yemek odasının asil gri rengi ile kendinizi bambaşka bir dünyada hissetmeye hazır olun. Grinin göz alıcı şık görünümüyle ağır duruşu evinize gelen misafirlerinizi de hayran bırakacak. Bunun yanında saf duruşu içinde ince çizgileri ile zarifliği de görülmeye değer.

Gri tonları eviniz için uygun bir seçim olarak görmediyseniz üzülmeyin. Evinizi en az onun kadar baştan yaratacak başka klasik seçeneğimiz Juliet Yemek Odası. Kahve tonlarının her tarza, mobilya ve eve uygun koleksiyonumuza merhaba deyin. Modern yemek odası takımları, hem evinize hem size iyi gelecek.

Siyahın Rengin Asaleti: Mabel Yemek Odası

Hayatında yenilik arayışında olanlar ve tarzı ile dikkatleri üzerine toplamak isteyenlerin adresi ise mabel yemek odası. Modern yemek odası denildiğinde akıllarına asil bir görünüm gelenler için en iyi seçenek!

Misafirlerinizi şık ve ağır tarzınız ile etkilemeye hazır olun. Bu güçlü tasarım ile farklılığınızı her daim ortaya koyacaksınız. Tasarım koleksiyonumuz tüm zamanlar için sürdürülebilir modernliği ile hiç eskimeyecek bir stile sahip.

Hayatınıza Farklılık Katın: Gloria ve Valentino Yemek Odası

Yemek odası tarzınızda zarifliğinizi ön plana çıkarmaya karar verdiyseniz doğru adrestesiniz. İnce işlemeleri ve zarif ayrıntıları ile evinizin havasını değiştirecek modern yemek odası önerilerimize göz atmalısınız.

Her ortama uyumu ve modayı ileri taşıyacak şık görünümü ile tam da arzu ettiğiniz gibi! Bu mobilyalar sizi ve evinize misafir olan herkesi büyüleyecektir. Koleksiyonlarımız konforlu olmalarının yanında şıklığı ile sizi etkilemeye hazırlar. Sizler de onların evinize yapacağı büyülü dokunuşlara hazır olun…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir