FİRMAMIZ

“Marka Öyküsü”

Yarım asırlık bir gelenekten geliyorsanız; öykünüz meraklı gözlerle babalarını marangozhanede izlemek, öğle molalarında çay içip ahşap ustalığının sohbetlere gizlenmiş kusursuz sırlarını dinlemekle başlar. Yarım asır önce, 1953 yılında mütevazi bir atölyede başlayan serüvenimiz, 2004 yılı itibariyle Need Design olarak modernize edilmiş bir tasarım ve üretim anlayışıyla yeniden şekillenmiş, 2006 yılı itibariyle entegre ahşap üretim tesisinde; modern, modern luxury ev mobilyaları, ahşap projeler ve metal projelerinin üretildiği dev bir organizasyona dönüşmüştür.

“Hakkımızda”

Küçük bir marangozhaneden, sürekli yenilenen büyük bir işletme haline dönüşmek, Need Mobilya’nın hikayesini anlatmaktadır. Uzun yılların tecrübesinden doğan Need Design; ev mobilyaları ile sektöre adım atmış kısa sürede de pazardaki diğer paydaşlarından gözle görülür bir ayrışma içerisine girmiştir.
Ahşap kaplamaya olan ilgisi ve bilgisi ile oluşturduğu koleksiyonları sayesinde Need, 2004 yılında markasını tescillemiştir. Entegre tesisi dönemine geçişi ile büyük bir ivme kazanmış ve bu döneme de 2016 yılında girmiştir. Bilgi, beceri, bakış açısı ve tecrübesi ile Need Mobilya, zanaate verdiği değeri, modern mobilya anlayışıyla sunmaktadır.

“Misyon”

Need Mobilya; özgün mobilya anlayışının içini, köklerinden gelen deneyimler ile dolduruyor. 30 ülkeye ihracat yapmakta olan marka, el işçiliğine de büyük bir önem vermektedir. Need, alıcısına sunduğu her üründe, evlerdeki eşsiz olan o parça olmak istiyor. Zamana söz geçiren, modern ve fonksiyonel mobilyaların adı olan Need Mobilya, ürün kalitesi ile de dikkat çekmektedir. Paslanmaz çelik kullanmaya özen gösteren marka, ergonomik ve estetik ürünleri ile bir değer sunmaktadır.

“Vizyon”

Need Mobilya; alıcısı için daha güzel bir günlük yaşam oluşturmayı amaçlamaktadır. Günlük hayatın akışını en iyi anlatan yer; bir evin içidir. Need Mobilya da günlük yaşamı daha anlamlı kılmak için üretir. Bununla beraber kurumsal bir çizgide ilerlemeyi ve kaliteli üretimi sürdürüp daha da yüksek bir seviyeye taşımayı amaçlamaktadır.
Güçlü imajını destekleyen her detayı doğru kullanan Need; zamansız yeniliklerine devam ederek ilgilisine yeni bir yaşam oluşturmayı hedeflemektedir.